Medycyna

Tematyczna strona internetowa!

Zabiegi ginekologii estetycznej i funkcjonalnej łatwym i bezbolesnym sposobem na intymne bolączki kobiet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych czy łechtaczki, masz trudność z odczuwaniem przyjemności w życiu erotycznym spowodowany zmianami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, z powodów subiektywnych, chcesz zmodyfikować wygląd miejsc płciowych – medycyna plastyczna ma dla Ciebie szereg opcji, jakie w łatwy sposób usuną te problemy i znacząco poprawią jakość życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera polecany jest w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być używany też dla rozwiązania odmiennych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego leczenia i sposób jego dostosowania do indywidualnej sprawy uzgadniane są w momencie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Wyniki leczenia potrafią przewyższyć oczekiwania, bowiem powoduje on powrót naturalnego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, zwiększa doznawanie satysfakcji erotycznej oraz zmniejsza bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w zasadzie niedokuczliwa i niezwykle szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych metod jest bardzo króciutki, a dyskomfort z nim związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki powoduje obkurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – przywraca normalne funkcjonowanie całego narządu.
Rezultatem może być odzyskanie komfortu funkcjonowania oraz psychologicznej trwałości, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Odwiedź:

Ginekolog Estetyczny Wrocław

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe problemy w czerpaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chciałabyś polepszyć wygląd warg sromowych? Odczuwasz problem z akceptacją wyglądu Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w 15 minut może usunąć Twoje problemy, które do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.


Comments are closed.